26.08.2007

SKY Turk Cafe.net

Önce bir mail geldi, heyecanlandım, mutlu oldum! Sonra da Ayşe Yazıcıoğlu'nun sunduğu, SKY Turk kanalında yayınlanan Cafe.net programında benkonusuyorum.blogspot.com adresime yer verdildi. Blogumun tanıtımını takip ettiğim bir programda izlemek benim için çok şaşırtıcı, heyecan verici ve keyifliydi!! Mesleğimden bahsetmeleri ve izleyicilere eskiz defterimi önermeleri de beni ayrıca çok mutlu etti! :))

Program saatleri (bazen kaymalar olabiliyor);
Cumartesi 10:40 22:40 25.02.2007 Pazar 10:10, 15:20Programı benim için kaydedip sanal ortama aktaran sevgili ablam Deniz'e ve eşine çok teşekkür ederim!

10 yorum:

beyhan dedi ki...

çok sevindim. keşke tesadüf etseydi de izleseydim. zaten rastlasam heyecandan küt küt atardı kalbim zıplardım yerimde kesin. muck.

gezicini dedi ki...

bir dahaki sefere ben de seyrederim!
süper bişi.. tebrikler..
gorki

bembi dedi ki...

ben de senin radio odtü ıssız ada programını sonradan kayıttan dinlemek zorunda kalmıştım beyhan :)) çok zevkliydi seni dinlemek ;D çook teşekkür ederim! :))

umarım tekrarını yakalayabilmişsindir sevgili gezicini :)) ben yakalayamadım ;/ çok teşekkür ederim!

Burçin'in Denemeleri dedi ki...

Tüh yaaa. Keşke önceden haberim olsaydı. İzlemek istiyorummmm...
Çokkkk Tebrikler. Umarım bundan sonra devamı gelir Bengi'ciğimmm.

bembi dedi ki...

çook teşekkür ederim sevgili Burçin'ciğim! ben de bi kere izleyebildim zaten :) neyse ki kaydedildi de izleyebiliyoruz ;))

daphne dedi ki...

aaa süper olmuş, çok tebrik ederim :) yakında televizyonlarda görücez seni desene, mehur oldun :)

bembi dedi ki...

teşekkür ederim daphnecim :)) ucundan minik bi meşhur oldum denebilir ;))

melon dedi ki...

bembim dosdoğru, dümdürek devam...
bu bir başlangıç. Ne demiş kaptan kusto: "kendini doğru şekilde ifade eden insanlar suda dalgalanma yaratır. mesela ben önce dipten kum çıkardım sonra muteahhit oldum. ayrıca fırında lüfer severim...". Şey tabi kaptan kusto böyle bişi dememiş ben uydurdum :) ama senin blogu görse derdi eminim rahmetli. Öptüm cicim tam gaz devam :) "KARTELL BİR NUMARA EN BÜYÜKKKK, BLOGDAN ÇIKAN ÇILGIN TÜRK!"

pino dedi ki...

heyoooo:))) çok sevindim, ünlü olacaksın yakında bembecimmm:)))

thelosthighway dedi ki...

tebrik ediyorum bembi. çizimlerin gerçekten olağanüstü. [bu arada kendimi de tebrik ediyorum. çünkü 1 ay önce blogunu bağlantılarıma kaydettiğimde bu kızda iş var demiştim. :)]